En İyi Karne Hediyesi! Yurtdışı yaz okulları American LIFE Abroad’un yurtdışındaki partnerlerinin 7-17 yaş arası çocuklar için düzenlediği yaz okulu programlarına katılan öğrenciler uzun ve yorucu geçen eğitim yılı sonrasında farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla birlikte hem dil eğitimi alıp hemde sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılarak eğlenceli ve eğitici bir yaz geçirebilirler. Yabancı dil eğitimine erken yaşta başlamanın faydasının bilinen bir gerçek olduğu günümüzde çocuklarınızın eğitimine yapılan yatırım en doğru karardır. İngiltere, Amerika, Malta, Fransa, Almanya ve farklı ülkelerde sunduğu dil kamplarıyla eğitime yatırım yapın.

American LIFE Abroad yılların verdiği eğitim tecrübesi ve çocuklara verdiği önem ile ailelerin en ufak bir tedirginlik duymadan çocuklarının yurtdışı yaz okullarında kaliteli bir dil eğitimi almalarını sağlamaktadır. Farklı dil seçenekleri ve o dilin konuşulduğu farklı ülke ve şehir seçenekleriyle her öğrencinin ihtiyacına ve bütçesine uygun kaliteli eğitim alabilecekleri partner okullarımızı siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

Hem yaz tatilleriniz de hem de sömestr tatilleriniz de öğrenmek istediğiniz dili o dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim larak, eğitim sonrası zamanlarınızda dil pratik yaparak ve o ülkenin kültürünü öğrenerek geçirebileceğiniz dil eğitimi programlarına katılabiliriz. Katılabileceğiniz programlar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki ülke seçeneklerine göz atabilirsiniz.