İngiltere’nin Güneyinde bulunan tatil şehirlerinden biridir. Bununla birlikte İngilizce öğrenmek isteyenlerinde tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Londra’dan 1 saat 45 dakika uzaklıkta olan üniversite şehri Bournemouth; hava, tren ve kara yolu ile çok rahat ulaşım koşullarına sahiptir. 12 km uzunluğundaki sahili, mavi bayraklı denizi, köpüklü dalgaları ve muhteşem manzarası ile ideal bir yerde kurulmuştur.

Canlı şehir yaşamı içinde; ünlü mağazalar, restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhteşem güzellikte parklar ve bahçeleryer almaktadır. Ayrıca; mini golf alanları, akvaryum ve sıcak hava balonları ile seyahat opsiyonları ile insanların kendine daha fazla çekmektedir.

World Heritage Jurassic kıyı şeridi, dünyanın en büyük doğal limanlarından biri olan PooleHarbour ve muhteşem New Forest National Park ile tarihi Kraliyet avlanma alanı dahil çarpıcı güzellikler ile iç içe olacaksınız. Stonehenge antik alanı, ünlü Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight ve Purbeck adalarıda mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Eski Roma şehri Bath ve Üniversite Şehri Oxford da çok yakın bir mesafe içinde yer almaktadır.

 

Bright School OF English – Bournemouth

Okulun İnternet Sitesi – www.brightenglishschool.com

Okul Tanıtımı

Bright School OF English Dil Okulu, İngiltere’nin öğrenci bölgesi olan ve güney sahilinde bulunan Bournemouth şehrinin merkezinde konumlanmıştır. Bright School OF English Dil Okulu, British Council onaylı bir dil okuludur. Bright School OF English Dil Okulu, öğrencilerinin eğitim kalitelerine ve mutluluklarına önem veren butik ve sıcak bir okuldur. Bu okulu tercih eden öğrenciler eğitim ve konaklamalardan son derece memnun kalmaktadır.

Okul Tanıtım Videolarıwww.youtube.com/brightschool

Eğitim Süreleri Ve Ücretleri

Haftalık Eğitim Süreleri 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
Genel İngilizce

(15 Saat)

480 GBP 920 GBP 1320 GBP 2280 GBP

Konaklama Seçenekleri Ve Haftalık Konaklama Ücretleri

(Ocak – Haziran / Ekim – Ocak)

Aile Yanı Konaklama – (İki Kişilik Oda + Yarım Pansiyon) – 110 GBP

Aile Yanı Konaklama – (Tek Kişilik Oda + Yarım Pansiyon) – 120 GBP

 

(Haziran – Eylül)

Aile Yanı Konaklama – (İki Kişilik Oda + Yarım Pansiyon) – 120 GBP

Aile Yanı Konaklama – (Tek Kişilik Oda + Yarım Pansiyon) – 145 GBP

 

(Temmuz – Ağustos)

Yurt Konaklaması (Tek Kişilik Oda – Mutfak Kullanımlı – EnSuite Banyo) – 145 GBP

Diğer Ödemeler

Okul Başvuru Ücreti – 50 GBP

Konaklama Ayarlama Ücreti – 50 GBP

Eğitim Materyal Ücreti – 30 GBP

Önemli Notlar

  • Ücretlere Uçak Bileti Ve Vize Başvuru Ücretleri Dahil Değildir!
  • Konaklamalar Kontenjanlarla Sınırlıdır!