Malta’nın en popüler ve gözde merkezi Bay Street Complex’in en üst katında konumlanmış bir okul olan ACE English Malta, içinde bulunduğumuz 21. yüzyılda farklı talepleri karşılamak üzere öğrenci odaklı özel eğitimler sunan yeni ve dinamik bir kurumdur. Hedefimiz, öğrencilerimiz buradaki deneyimleri sayesinde, İngilizce konuşurken başarılı ve güvenle kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirmektir.

Okulumuzun projesine başlarken odaklandığımız en önemli noktalardan biri, öğrencilerimizin hem konforlu hem de göze hitap eden bir okul içerisinde eğitim almaları olmuştur. Bu sebeple, okulumuz en ince detayına kadar baştan aşağı son moda ve ileri teknik ile tasarlanmıştır. ACE English Malta’da kurs almak, sadece İngilizce öğrenmek değil, aynı zamanda unutulmayacak bir deneyimdir.

Öğrenciler okuldan çıktıklarında kendilerini plajın kenarında, alışveriş merkezleri, restorant ve cafelerin ortasında bulmaktadır. Yine öğrenciler; Malta’nın en seçkin okulu olan ACE English Malta Dil Okulunda eğitim alırken, bir o kadar da güzel ve kaliteli zaman geçirilebilecek bir lokasyonda zaman geçirmektedir.

Genel İngilizce 20/30

Bu kurslar, özellikle dil alanı için geniş bir yelpazede, iyi bir temel eğitim almak isteyen tüm seviyelerdeki öğrenciler için uygundur. Dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma alanında olduğu kadar, Genel İngilizce kurslarının temel amacı; öğrencilerin ana dil ve/veya ikinci dil olarak İngilizce konuşulan ortamlarda ve günlük yaşamlarında iyi iletişim kurmalarına yardımcı olmaktır.

ACE English Malta Uzun Dönem (8 Hafta+) Dil Eğitimi Programları 20/30

Bu kurs, İngilizce temelli bir üniversite programı gibi spesifik bir amaçla uzun dönem öğrencilik planlayanlar için dizayn edilmiştir. Her seviye için uygun, dil bilgisi, yazma, konuşma, okuma ve dinleme alanında, tam bir kurstur. Bu kursa giden öğrenciler kişisel hedefleri için çalışırken aynı zamanda dönemsel seviye tespit sınavlarına tabi tutulacaklardır.

Metodoloji

ACE English Malta’da denenmiş ve test edilmiş öğrenme teknikleri, profesyonel ve dinamik bir tutumla, modern bir o kadar da eğlenceli ve rahat bir atmosferde uygulanmaktadır. Okulumuzda her öğrencimize birebir ilgi verebilmek adına büyük özen gösterilmektedir. Butik sınıflarımız sayesinde, öğretmenlerimiz, her bir öğrencinin ayrı ayrı gelişim ve ilerleme süreçlerini değerlendirebilmektedir. ACE English Malta’da günümüzde çok popüler olan teknolojik öğrenim yöntemleri kadar, öğretmen-öğrenci arasındaki insani ilişkiye de çok fazla değer verilmektedir.

Konaklama Seçenekleri

ACE English Malta Dil Okulunda özenle seçilmiş tüm konaklama seçenekleri, okula, şehir merkezine ve denize yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okulun eğitim kalitesi kadar öğrencilerine ayarladıkları konaklamalar da öğrenciler tarafından son derece kaliteli bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Dikkatle seçilmiş ev sahibi aileler, öğrencilere İngilizcelerini günlük olarak pratik yapma fırsatını sunmaktadır. Okulun konaklamalar ile ilgilenen çalışan, bu tür konaklamayı seçen öğrencilere göz kulak olmakta ve onları sıcak ve misafirperver ailelerin yanına yerleştirmektedir. Aile yanında konaklamada, yarım pansiyon olmak üzere tek ya da paylaşımlı oda seçenekleri bulunmaktadır.

Bay Street Otel Konaklaması

Bay Street Hotel, St Julians’da bulunan mavi bayraklı plaja sahip St George Bay’e, sadece bir kaç metre uzaklıkta, mükemmel bir lokasyonda bulunmaktadır. Nu konaklama seçeneğinde iyi döşenmiş odalar ve stüdyo daireler arasında seçim yapılabilmektedir. Tüm daireler ve otel odalarında günlük servis verilmektedir. Bay Street Otel, merkezi lokasyonu sebebiyle hem öğrenciler hem de farklı ülkelerden gelen tatilciler tarafından tercih edilen popüler bir oteldir.

Öğrenci Evi Konaklaması

Swieqi’de yer alan Öğrenci Evi Konaklamaları, ikili, üçlü ve dörtlü yatak odalarından oluşmaktadır. Çoğu yatak odasında banyo bulunmaktadır. Öğrencilere sağlanan nevresim takımları ve banyo havluları, haftada bir kez yapılan oda temizliği sırasında değiştirilmektedir. Öğrenci hayatının zevkini yaşamak isteyen fakat aynı zamanda kendi yatak odası özelini korumayı tercih edenler için ideal bir konaklamadır.

Paylaşımlı Apartman Dairesi Konaklaması

ACE English Malta Dil Okulu, yakınında birçok Mutfak Kullanımlı Apartman Dairesi Konaklaması bulabileceğiniz merkezi bir konuma sahiptir. Bu sebeple öğrencilerin özel isteğine göre, ekonomik konaklama seçeneklerinden lüks konaklama seçeneklerine kadar her bütçeye uygun pek çok opsiyon sağlanabilmektedir.