• Amerika’da İstediğiniz Gibi Gezebilecek ve Eğlenebileceksiniz Hemde Çok Ekonomik Bir Maliyetle!!

Work and Travel düşük maliyetine karşın size Amerika’da 3 ay bulunma imkanı veren bir programdır. Alınması en kolay Amerikan vizesi türüdür. Ayrıca bu 4 ay boyunca çalışma imkanına sahip olup, gezmek için ekstra bir masraf yapmanıza gerek kalmayacaktır.

  • İngilizce Pratik İmkanına Sahip Olacaksınız.

Türkiye’de herkes İngilizce eğitimini bir şekilde almaktadır. Bu eğitim kurslarla veya okulda aldığınız derslerle olmaktadır fakat Türkiye’de diliniz için pratik yapma imkanı oldukça azdır. Work and Travel programı sayesinde İngilizce pratik yapma imkanına sahip olacaksınız. İngilizcenin ana dili olduğu bire ülkede İngilizce konuşmak zorunda kalacağınızdan 3 ay boyunca günün her dakikası pratik yapacaksınız.

  • Fotoğraf ve Video Arşivinize Amerika’daki Resimlerinizi ve Videolarınızı Ekleyebilirsiniz.

Amerika’nın dünyaca ünlü kentleirnde, dünyaca ünlü plajlarında ve eğlence merkezlerinde çektirdiğiniz fotoğraf ve videolarınızla arşivinizi artıracak ve hayatınız boyunca bu resimler ve videolara bakarak anılarınızı tazeleyeceksiniz. İnsanlara anlatacağınız birçok anınız olacak.

  • Kendi Paranızı Kazanma Deneyimi Kazanacaksınız.

Eğer daha önce Türkiye’de herhangi bir işte çalışmadıysanız Work and Travel programı size kendi paranızı kazanma şansı verecek. Ülkenizden binlerce kilometre ötede kendi oaranızı kazanacak ve bunun verdiği güvenle gezip eğleneceksiniz.

  • Alışverişinizi Çok Ucuza Getirin.

Türkiye’de oldukça pahalı olan dünyaca ünlü birçok markanın ürünlerini Amerika’da oldukça ucuza edinebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde fiyatları görünce çok şaşıracak ve bu ürünleri bu kadar ucuza alacaksınız. Birçok elektronik ürüne Türkiye’den daha ucuza ve daha önce sahip olma imkanına kavuşacaksınız.

  • Dünyanın Dört Bir Yanından Unutulmayacak Arkadaşlıklar Kuracaksınız.

Gerek çalıştığınız işlerde gerekse bulunduğunuz bölgeden birçok kişiyle arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünyanın dört bir yanından edindiğiniz arkadaşlarla ülkenize geri döndükten sonra bile onlarla konuşarak anılarını taze tutacak hatta onları ülkenizde misafir edeceksiniz, onlar da sizi ülkelerinde misafir edecekler.

  • Ailenizden ve Yaşadığınız Yerden Uzakta Hayat Tecrübeleri Edinin.

Ailenizden ve ülkenizden çok uzaklarda bambaşka bir kültürün olduğu yerde çalışarak hatay tecrübesi edineceksiniz. Bir takım zorluklar karşısında sorunlarla başa çıkarak ilerdeki hayatınızda artılar kazanacaksınız.

  • ACCEPT WAT Sertifikanızla Kariyerinize Başlangıç Yapın.

Program sonunda almaya hak kazanacağınız Accept Work and Travel SertifikanızCV’nizi güçlendirecek, CV’nize yeni bir sertifika katacaksınız. Kariyerinize bambaşka bir tecrübe katacaksınız. Yurtdışında iş tecrübesine sahip olacaksınız.