Yurtdışı Dil Okulları‘nda yabancı dil öğrenmek istiyorsanız o dilin konuşulduğu ülkede eğitim almalısınız. En doğru kararı vermek için de bir bilene danışmalısınız. American LIFE Abroad 25 senelik eğitim tecrübesiyle gereksinimleriniz doğrultusunda size en uygun olan dil eğitimi programı hazırlamaktadır.

Öğrenmeye ihtiyaç duyduğunuz dil için kullanacağınız alan üzerine size gereksinimlerini karşılayacak bir dil eğitimi programı bulmak hem bilgi hemde tecrübe gerektirmektedir. 16 farklı ülkede 350’den daha fazla partner okulu bulunan American Life Abroad istekelerinize ve bütçenize en uygun okulu bulabilmeniz için birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Çince, İspanyolca, Arapça ve farklı diller için o dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim alırken ders sonrası günlük yaşamanızda pratik yaparak dilinizi çok daha hızlı ilerletmenizi ve bunu yaparken de o ülkeyi ve kültürünü tanıma fırsatını sunuyor.

New York’ta times meydanında çay içerken tanıştığınız biriyle İngilizce sohbet edebilir, Fransa’da Eyfel Kulesine gitmek için Fransızca yol tarifi dinleyebilir, Barcelona’da bir cafede İspanyolca Paella siparişi verebilir ve daha bir çok farklı ülke ve şehirde oranın kültürünü yaşayarak dil öğrenebilirsiniz.