En İyi Karne Hediyesi! Yurtdışı yaz okulları American LIFE Abroad’un yurtdışındaki partnerlerinin 7-17 yaş arası çocuklar için düzenlediği yaz okulu programlarına katılan öğrenciler uzun ve yorucu geçen eğitim yılı sonrasında farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla birlikte hem dil eğitimi alıp hemde sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılarak eğlenceli ve eğitici bir yaz geçirebilirler. Yabancı dil eğitimine erken yaşta başlamanın faydasının bilinen bir gerçek olduğu günümüzde çocuklarınızın eğitimine yapılan yatırım en doğru karardır. İngiltere, Amerika, Malta, Fransa, Almanya ve farklı ülkelerde sunduğu dil kamplarıyla eğitime yatırım yapın.

American LIFE Abroad yılların verdiği eğitim tecrübesi ve çocuklara verdiği önem ile ailelerin en ufak bir tedirginlik duymadan çocuklarının yurtdışı yaz okullarında kaliteli bir dil eğitimi almalarını sağlamaktadır. Farklı dil seçenekleri ve o dilin konuşulduğu farklı ülke ve şehir seçenekleriyle her öğrencinin ihtiyacına ve bütçesine uygun kaliteli eğitim alabilecekleri partner okullarımızı siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

Hem yaz tatilleriniz de hem de sömestr tatilleriniz de öğrenmek istediğiniz dili o dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim larak, eğitim sonrası zamanlarınızda dil pratik yaparak ve o ülkenin kültürünü öğrenerek geçirebileceğiniz dil eğitimi programlarına katılabiliriz. Katılabileceğiniz programlar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki ülke seçeneklerine göz atabilirsiniz.

  • Amerika Yaz Okulları

Yaz tatilinizi özgürlükler ülkesi Amerika’da dünyaca bilinen üniversitelerin kampüslerinde düzenlenen ve kampüs içerisindeki yurtlarda kalarak kampüs hayatı yaşamaya ne dersiniz?

  • Malta Yaz Okulları

Akdenizin incisi dünyaca bilinen Malta’da farklı ülkelerden gelen öğrencilerin katıldığı uluslararası bir ortamda İngilizce dil kampı programlarına katılma fırsatını yakalayın..

  • İngiltere Yaz Okulları

İngilizce’nin ana vatanı olarak bilinen İngiltere’de dünyanın kayran olduğu İngilizce aksanına sahip eğitimlerin düzenlediği derslere katılarak İngilizce’nizle fark yaratın..

  • Fransa Yaz Okulları

Bonjour! Ne demek olduğunu bilmiyor musunuz? Sorun değil, yaz tatilinizi Paris’te veya Fransız Rivierası’nın güzel şehri Nice’te Fransızca yaz kampına katılarak geçirebilirsiniz.

  • Almanya Yaz Okulları

Avrupanın en çok konuşulan dili Almanca öğrenmenin en kolay yolu Almanya’da partner okullarımızla birlikte düzenlediğimiz yaz kamplarına katılmak..

  • Sömestr Programları

Eğitim için kaybedecek vakit yok, sömestre tatilinizde hem yabancı dil bilginizi arttırmak hem de farklı bir ülke ve şehir görme fırsatını yakalamak için acele edin..