Yurtdışında Üniversite, giriş sınavlarını dert etmeden yurtdışında kaliteli bir eğitim almak istemez misiniz? Türkiye’de denkliği olan farklı ülkelerdeki üniversitelerde okumak sandığınız kadar zor değil, üstelik Türkiye’deki maliyetine ve American LIFE Abroad’un danışmanlığıyla.

Türkiye’de üniversite sınavından istediğiniz bölümde okumak için yeterli puanı alamadıysanız veya üniversite eğitiminizi yurtdışında üniversitede tamamlayarak farklı bir ülke ve kültür tanımak istiyorsanız hangi seçeneklere sahip olduğunuzu öğrenmek için mutlaka bu konuda tecrübeli ve sizi doğru yönlendirecek bir danışmanla iletişime geçmelisiniz. Hayatınızda ve kariyerinizde çok önemli bir role sahip olan üniversite eğitimi size göre ve çok dikkatli bir şekilde planlanmalıdır. Aksi taktirde alacağınız yanlış bir karar hem çok değerli olan zamanınızın kaybına hemde maddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle American LIFE Abroad’un 25 yıllık tecrübesine danışmanızı öneririz.

YÖK (Yüksek Öğrenim Kurumu)’ün aldığı yurtdışındaki üniversitesitelerin Türkiye’de denkliği konusunda aldığı karar sonrasında çok daha önemli hale gelen üniversite seçimi mutlaka tecrübeli danışmanlarca alınması gereken bir karar haline geldi.